zpět na dotazy

Poradíme vám - Jak dlouho trvá předělání staré kotelny na novou?

02.06.2009 Eva Kolářová: Dobrý den, chěli bychom kompletně předělat naši starou kotelnu a možná využít i dotace na nový kotel. Zajímalo by mě, jak dlouho trvá zhruba kompletní proces přestavby, tj. od zavolání, přes příchod technika, zpracování návrhu, zabudování kotle a jeho konečné uvedení do provozu.

03.06.2009 Libor Směja
ESEL TECHNOLOGIES s.r.o.
Telefon: +420 777 283 002
smeja(a)esel.cz

Dobrý den, o služby naší firmy v oblasti rekonstrukcí kotelen je momentálně ze strany zákazníků velký zájem a tudíž návštěvu nemůžeme zrealizovat do týdne, jak bývá zvykem, ale cca do čtrnácti dnů. V momentě, kdy k Vám technik přijede, dostanete od naší firmy nabídku na místě (pokud se nejedná o nějakou složitější instalaci). Pokud se rozhodnete podepsat nabídku ihned na místě, tak Vám po jejím podpisu příjde zálohová faktura. Po jejím zaplacení se domlouvá termín realizace. V současnosti je nápor na instalace velký, takže Vám přesně nepovím, za jak dlouho budete mít instalaci hotovou. V momentě, kdy se naši montážníci do Vaší kotelny dostaví, tak neodjedou, dokud není vše hotovo a Vy "musíte při jejich odjezdu topit". Doba instalace není delší než 2 dny (opět platí to, že se nesmí jednat o nějakou velkou a nestandardní kotelnu).

Vložit nový dotaz

Pro vložení nového dotazu do rubriky PORADÍME VÁM musíte být nejdříve zaregistrováni.Copyright © Automatické vytápění, esel – 2008 | O magazínu | Webdesign: Loužecký.cz