zpět na dotazy

Poradíme vám - cena inštalácie

06.04.2007 Kolaj Martin: Nejsou vaše instalace predražené? Malý soukromníci jsou lacinější.

06.05.2007 admin A.M.

Dobrý den,  připojím i já svůj názor na cenu instalací ESELu.

Investujeme do rychlosti, kvality, kontroly a výzkumu. Investujeme i do reklamy, snažíme se reklamu dělat tak, aby se lidi pobavili, zasmáli, něco dozvěděli a naše výrobky koupili, nejsme tedy jako jedna společnost, kde si vytočíte na kole štěstí Cadilac v hodnotě 1 000 000,- Kč zdarma, ale potom musíte zaplatit dovozné clo. Jako u každé spoločnosti je naším cílem tvořit zisk, topenářská práce má roční výkyvy, když na jaře a začátkem léta není téměř poptávka po kotlích, v tomto období se naši zaměstnanci připravují na další sezónu, školí a regenerují. Ekonomika nám nedovolí mít cenu jako malý soukromník, kterého fixní náklady jsou téměř nulové.

06.05.2007 Admin M.Š

Je možné, že mnohý ze soukromníků ( živnostníků ) má instalaci kotle lacinější ( už i Baťa tvrdil, nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat laciné věci ). Naše firma však není one man show firma, ale firma, která svým zákazníkům poskytuje služby a kompletní servis i po nainstalování kotle. A bude se je snažit nabízet i po celou dobu životnosti kotle.
Už několika zákazníkům se v minulosti stalo, že jim nějaký živnostník kotel namontoval, za dva roky přestal podnikat - víme, že stát po těchto živnostnících šlape, - a po ukončení záruky, když se s kotlem něco stalo, tak si nevěděli rady a nikdo jim ani neuměl pomoci.
My jsme vždy k zastihnutí a zákazníkům poskytujeme jako službu servisní prohlídky, také jsme schopni zajistit dodávku paliva atd..
Co se týká servisu, máme servisní centra, která jsou velmi dobře zásobená náhradními díly po celé ČR.Velmi úzce spolupracujeme s výrobcem kolů, a proto máme vždy nejčerstvejší informace o novinkách, které jsou uváděné na trh. Proto je na zvážení ušetřit cca.2.000,-Kč na instalci, která ješte mnohokrát není udělána správně, anebo mít kvalitní služby od firmy, která v minulém roce vykonala víc než 200 instalací v ČR? Samozřejmě, že toto něco stojí a s živnostníkem, který všechen zisk investuje jen sám do sebe a ne do svých současných i budoucích zákazníků, tak jako my.

Vložit nový dotaz

Pro vložení nového dotazu do rubriky PORADÍME VÁM musíte být nejdříve zaregistrováni.Copyright © Automatické vytápění, esel – 2008 | O magazínu | Webdesign: Loužecký.cz