Dny otevřených dveří v automatické kotelně v Týně nad Bečvou

01.01.2020 | Libor Směja | Pohled podnikatelů

Vážení zájemci o automatické vytápění, dovolujeme si vás pozvat na Dny otevřených dveří, které pro vás připravuje společnost ESEL TECHNOLOGIES s.r.o. Místo konání: Týn nad Bečvou, Mlýnská ulice č. 308, okr. Přerov (obec pod hradem Helfštýn).
Na této akci máte možnost vidět v současnosti nejprodávanější kotle v rámci kotlíkových dotací, kterými jsou Guntamatic Biostar, Guntamatic Biosmart a  Benekov C 27.

Pokud byste s námi chtěli realizovat kotelnu s jiným automatickým kotlem, přijďte se podívat, jak vypadá instalace naší společnosti pro modelový rok 2020 v případě instalace kotelny s kotli BENEKOV, LICOTHERM, PONAST nebo VERNER.

Celý článek »

Dny otevřených dveří v kotelně Guntamatic a v Salonu kotlů.

01.01.2020 | Libor Směja | Pohled podnikatelů

Vážení zájemci o automatické vytápění, dovolujeme si vás pozvat na Dny otevřených dveří, které pro vás připravuje společnost ESEL TECHNOLOGIES s.r.o. Místo konání:  Salon kotlů, Kutnohorská ulice č.p.678, Kostelec nad Černými lesy (okr. Praha-východ).
Pokud navštívíte Salon kotlů, uvidíte funkční kotelnu s kotlem na dřevní pelety, s kotlem na kusové dřevo a štěpku a s automatickým kotlem na hnědé uhlí. Kotlem na dřevní pelety je Guntamatic Biostar 23 o jmenovitém výkonu 23kW a kotel OPOP Biopel 15/V9 o jmenovitém výkonu 15kW,  kotlem na kusové dřevo a štěpku je Guntamatic Biosmart 22 o jmenovitém výkonu 22 kW, kotlem na hnědé uhlí je Benekov C 27 Bio.

Celý článek »

Jak se čistil Benekov C27 po 100 dnech.

13.03.2017 | Libor Směja | Pohled podnikatelů

Rozhodli jsme se udělat test, jak dlouho vydrží kotel Benekov C27 bez čištění. Výsledkem bylo, že je to maximálně 100 dnů. A těch 100 dnů je možné dosáhnout jen díky použití kvalitního hnědého uhlí při testu. V našem případě se jednalo o pytlované (balené) uhlí Automatik od společnosti Ridepal. Stav zanešení kotle po 100 dnech a jeho čištění můžete shlédnout na tomto videu.

Celý článek »

Webserver Siemens Climatix 2 automatického kotle Benekov C 27 na hnědé uhlí a dřevěné pelety.

04.10.2015 | Libor Směja | Pohled podnikatelů

Letošní novinka mezi dotovanými automatickými kotli na tuhé paliva se zásobníkem, automatický kotel Benekov C 27 Exclusivena hnědé uhlí Ořech 2 a dřevěné pelety se může pochlubit také verzí s webserverem. 
Webserver je zařízení v kotli, které umožňuje uživateli přístup do řídící jednotky kotle kdekoli z celého světa. Tento kotel Benekov C 27 Exclusive má již webserver součástí řídící jednotky Siemens Climatix 2, kterou je vybaven a která ve spojení s předním krytem kotle Benekov C 27 Exclusive sice tento dotovaný kotel na tuhá paliva prodražuje o 10.000 Kč bez DPH ...

Celý článek »

Benekov C 27 - první český kotel na hnědé uhlí v 5. emisní třídě s Ekodesignem

13.09.2015 | Libor Směja | Pohled podnikatelů

Zajímavým produktem, který se v průběhu září 2015 objevil na trhu s automatickými kotli, je kotel na hnědé uhlí a dřevěné pelety Benekov C 27, který jako jedna z prvních začala prodávat a instalovat firma ESEL TECHNOLOGIES s.r.o. Funkční kotel je možno vidět od 27.9.2015 v Salonu kotlů v Kostelci nad Černými lesy (okres Praha-východ).
Tradiční český výrobce automatických kotlů na tuhá paliva, firma BENEKOVterm s.r.o. uvedla kotel Benekov C 27 na trh jako svoji novou vlajkovou loď. Je to její nejnovější model, vyvíjený téměř 2 roky a je v mnoha ohledech technicky nejlépe řešený kotel, který firma BENEKOVterm s.r.o. pod svojí značkou za posledních 15 let uvedla na trh.

Celý článek »

   Copyright © Automatické vytápění, esel – 2008 | O magazínu | Webdesign: Loužecký.cz