Majitelé automatických kotlů vyprávějí aneb Reference z první ruky

03.04.2010 | magazín | redakce | | Pohled veřejnosti

Přehled článků v magazínu Automatické vytápění, v nichž majitelé automatických kotlů vyprávějí o tom, jaké to bylo před tím, než si koupili nový kotel, jak jsou spokojeni se svojí novou kotelnou, jaké mají zkušenosti s automatickým vytápění a co by doporučili dalším zájemcům, kteří o koupi automatického kotle teprve uvažují. Součástí většiny článků jsou kontakty na majitele, kteří zájemcům osobní reference rádi poskytnou informace a umožní případnou návštěvu jejich kotelny.

Celý článek »

Noviny EXPERT jsou zaměřené na vytápění biomasou

23.03.2010 | Tomáš Šimek | Pohled podnikatelů

U příležitosti mezinárodního veletrhu zemědělské techniky TECHagro na výstavišti v Brně vydala společnost VERNER první číslo novin EXPERT. Tyto noviny jsou zaměřeny na vytápění biomasou a jsou určeny nejen pro partnery a zákazníky, ale i pro přátele a širokou veřejnost. V novinách najdete novinky ze společnosti VERNER, ale i rady a tipy, jak se starat o výrobky společnosti VERNER, aby vám přinesly slibovaný komfort a bezproblémový provoz. Dále vám budeme představovat širokou škálu doplňků, které ještě více zlevní již tak ekonomický provoz kotlů, nebo jen dokreslí pohodovou atmosféru u interiérových kotlů a krbových kamen VERNER.

Celý článek »

Ptáme se našich zákazníků

16.02.2010 | Tomáš Šimek | Pohled podnikatelů

Dne 6.1.2010 jsme se rozhodli navštívit manžele Krausovy, kteří žijí v Podhůří Krkonoš. Po chvilkovém hledání jsme si všimli krásné novostavby v klasickém, podkrkonošském stylu. Hned po příjezdu nás manželé provedli celou novostavbou, kde je instalován systém VERNER SPIRO, podlahové vytápění VERNER, topný sloup VERNER a samozřejmě také kotelnou s automatickým kotlem VERNER A 251 s externí dopravní cestou. Z rozhovoru bylo cítit velké nadšení z celého systému vytápění, zejména z komfortu a ekonomické úspory, který jim přináší. Velmi nás také překvapila paní Krausová, která o vytápění věděla mnoho technických informací a pan Kraus si nejvíce pochvaloval časovou úsporu, kterou mu kotel přináší.

Celý článek »

Automatická kotelna na biomasu ve formě dřevních pelet

12.01.2010 | Ing. Petr Krzywoň | Pohled veřejnosti

Celoplošná propagace problematiky topení biomasou, doplněná o konkrétní příklady z praxe, by jednoznačně měla mít za následek větší uvědomělost a informovanost obyvatelstva v naší republice o výhodách tohoto druhu vytápění a nemalým dílem přispět k rozšíření počtu objektů vytápěných biomasou, kterých je stále, i přes veškeré výhody v tomto magazínu uváděné, jako šafránu.  V rámci České republiky existuje sice několik středisek nebo oblastí, kde se příslušné místní organizace zabývají problematikou obnovitelných zdrojů energie a snaží se je přiblížit a zpropagovat mezi místním obyvatelstvem s větším nebo menším úspěchem, ale celkově řečeno výsledek tohoto úsilí se dosud nijak moc neprojevil v rámci celého našeho státu.

Celý článek »

Instalace automatických kotelen

19.10.2009 | Pavel Loužecký | Pohled podnikatelů

Nechat si ve svém domě nainstalovat novou automatickou kotelnu je pro každého majitele nemovitosti velký a nesmírně důležitý krok. Vidět na vlastní oči, jak se z původního špinavého, nevzhledného, podzemního skladu paliva se starým, kouřícím, vysloužilým kotlem na uhlí stává supermoderní automatická kotelna plná nejnovějších zařízení a doplňků, je nesporně obrovský zážitek, který si pak hrdý majitel kotelny v sobě nese po celý zbytek života.Na vlastní oči se o tom mohla přesvědčit již celá řada klientů společnosti ESEL TECHNOLOGIES s.r.o., která se instalacemi automatických kotlů dlouhodobě profesionálně zabývá.  

Celý článek »

««předchozí   1 2  Copyright © Automatické vytápění, esel – 2008 | O magazínu | Webdesign: Loužecký.cz