Dopřejte si i vy radost z posezení u ,,rodinného krbu“

21.05.2010 | Tomáš Šimek, VERNER a.s. | Pohled podnikatelů | Téma: Informace o automatických kotlích

Chtěli byste poznat ten nenahraditelný pocit, když při dlouhém zimním chladném večeru sedíte v teplém pohodlí Vašeho domova u krbových kamen s efektem otevřeného ohně a společně s rodinou nebo skleničkou dobrého vína, či dobrou knihou posloucháte praskající dřevo a pozorujete plápolající plamínky?

Právě pro Vás společnost VERNER připravila speciální akci, díky které můžete tento krásný pocit zažívat i Vy a přitom navíc ještě výrazně šetřit Váš účet za vytápění.

Pouze v týdnu od 24.5.do 28.5.2010 máte jedinečnou možnost získat slevu ve výši 25% na interiérové kotle VERNER 16/11, 12/7, 12/7D, 9/5, 6/3 a na krbová kamna 9/0 a 6/0.

Pokud se rozhodnete využít této ojedinělé a krátkodobé akce a dopřejete si ke krbovým kamnům či interiérovému kotli navíc i doplněk ve formě koše na dřevo, krbového nářadí apod., automaticky získáte pomyslnou třešničku na dortu v podobě speciálního navýšení slevy na 30%.
Podrobné informace o akci, popis produktů a fotografie můžete nalézt na internetových stránkách www.verner.cz .
Na těchto internetových stránkách naleznete také přehlednou tabulku a graf úspor kombinovaného vytápění plynem a interiérovým kotlem, či krbovými kamny VERNER. Uvedená tabulka také zahrnuje délku návratnosti pořizovacích nákladů dle typu kamen či kotle, aktuální ceny paliv a samozřejmě také pořizovací ceny včetně DPH. (pozor, pořizovací ceny jsou před odpočtem slevy!).
Závěrem bychom Vás rádi ještě jednou upozornili, že tato akce platí pouze tento týden, tedy 24.5. až 28.5. 2010.
Věříme, že Vás tato speciální nabídka zaujala a že si v brzké době budete i Vy dosyta užívat dokonalou pohodu ,,rodinného krbu“ s efektem otevřeného ohně a přitom ještě šetřit Vaše výdaje za vytápění.

 
                      


Tomáš Šimek
marketingové oddělení VERNER a.s.

simek@verner.cz 
www.verner.cz

 Copyright © Automatické vytápění, esel – 2008 | O magazínu | Webdesign: Loužecký.cz