Krbová kamna a interiérové kotle VERNER aneb letní speciální nabídka

09.07.2010 | Tomáš Šimek, VERNER a.s. | Pohled podnikatelů | Téma: Informace o automatických kotlích

Společnost VERNER je známá nejen díky vynikajícím automatickým kotlům a kotlům na kusové dřevo, ale ve svém výrobním sortimentu má i velmi širokou výkonnostní řadu (5 – 16 kW) interiérových kotlů a krbových kamen, která jsou určena pro úsporné a příjemné vytápění rodinných domů, bytů, restaurací, chat, chalup a obdobných objektů.

Interiérové kotle a krbová kamna VERNER lze použít jako doplňkový zdroj tepla, ale také jako hlavní zdroj tepla pro trvalý provoz. Například v kombinaci s vytápěním zemním plynem nebo elektrickou energií můžete ušetřit až 50% nákladů na topnou sezónu a při použití interiérového kotle VERNER jako hlavního zdroje tepla, pak mohou být reálné úspory ještě mnohem vyšší.

Interiérové kotle vynikají vysokou účinností (80%), dlouhou stáložárností a díky masivní konstrukci také velmi dlouhou životností. Kotle obsahují výměník a lze je napojit na teplovodní systém vytápění.
Interiérové kotle VERNER je možné použít také pro ohřev teplé užitkové vody i v létě. Při kombinaci interiérového kotle VERNER a solárního systému pro přípravu teplé vody a přitápění lze získat státní dotaci z programu ,,Zelená úsporám“ ve výši 80 000 Kč.

Pro dokonalé začlenění krbových kamen a interiérových kotlů do obytné místnosti nabízí společnost VERNER mnoho desingových a stylových variant obestaveb.

Víme, že i když nám konečně začalo léto, myslíme tím pravé léto - plné slunce, tepla a pohody, tak pro mnohé je myšlenka na topení je pro mnohé předčasné. Ale chtěli byste si i v zimě užívat teplo a pohodu? Pak právě pro Vás společnost VERNER připravila letní speciální nabídku.


Při nákupu krbových kamen nebo interiérového kotle v období od 28.6. do 30.7.2010 získáte dle Vašeho výběru:
- Palivové dřevo na zimu, včetně dopravy na místo Vašeho bydliště.
- Doplňky v hodnotě 5 000 Kč dle vlastního výběru.
- Prodlouženou záruku na 4 roky.

Závěrem bychom Vás ještě jednou upozornili, že tato akce trvá pouze do 30.7.2010.

Tímto Vám také přejeme příjemnou dovolenou a mnoho krásných zážitků.
 Tomáš Šimek
marketingové oddělení VERNER a.s.

simek@verner.cz     www.verner.cz


  Copyright © Automatické vytápění, esel – 2008 | O magazínu | Webdesign: Loužecký.cz