Vyšlo druhé číslo novin EXPERT

02.09.2010 | Tomáš Šimek, VERNER a.s. | Pohled podnikatelů | Téma: Informace o automatických kotlích


Je mi potěšením oznámit Vám, že vyšlo další, již druhé vydání novin EXPERT, které jsou zaměřené na vytápění biomasou a jsou určené nejen pro zákazníky společnosti VERNER, ale i širokou veřejnost.
V druhém čísle novin naleznete řadu informací o interiérovém kotli VERNER 13/10 a provedení 13/10.1 s redukovaným výkonem, který je nově zařazen do programu ,,Zelená úsporám” a lze tedy na pořízení kotle získat státní dotaci. Dále zde najdete informace o letošní novince – kotli na kusové dřevo VERNER V210 a samozřejmě také rady na údržbu kotlů, tipy na doplňky ke kotlům a mnoho dalších zajímavých článků.

Noviny EXPERT vychází 2krát do roka a můžete je získat zdarma na veletrzích, u obchodních partnerů společnosti VERNER nebo také v elektronické podobě na www.verner.cz, případně si o ně můžete napsat na e-mail: simek@verner.cz 
Věříme, že Vám noviny přinesou nejen přehled o našich kotlích, které umí spalovat veškerou biomasu, ale také spoustu zajímavých informací a také rad a tipů na údržbu Vašeho kotle.
Druhé číslo novin EXPERT si můžete přečíst také zde.
 

Tomáš Šimek
marketingové oddělení VERNER a.s.

simek@verner.cz     www.verner.cz


  Copyright © Automatické vytápění, esel – 2008 | O magazínu | Webdesign: Loužecký.cz