VERNER: Chcete mít nejnovější informace přímo z první ruky?Jsme na facebooku.

01.10.2010 | Tomáš Šimek, VERNER a.s. | Pohled podnikatelů | Téma: Informace o automatických kotlích

Chcete mít nejnovější informace přímo z první ruky?

Jsme na facebooku

Máte rádi facebook a chcete znát všechny důležité novinky z oblasti vytápění a ze společnosti VERNER jako první? Máme pro Vás dobrou zprávu. Společnost VERNER má svůj Facebook.
Sociální sítě hýbou internetovým světem a kdo nemá profil na facebooku, jako by nebyl. Proto ani společnost VERNER nezůstává stranou a již nějaký čas máme svůj ,,profil“ na facebooku. Na této sociální síti můžete jako první získat nejaktuálnější informace o novinkách, diskutovat s námi i s ostatními uživateli o vytápění a čas od času také získat nové tipy či rady z oblasti vytápění.
A jak si nás přidáte? Jednoduše. Do pole vyhledat zadejte VERNER a staňte se i Vy součástí naši komunity na facebooku a buďte v obraze.

 

Novinky přímo na email

Zajímají Vás novinky z oblasti vytápění a ze společnosti VERNER? Chcete mít informace přímo z první ruky?
Nyní není nic jednoduššího, než si zaregistrovat svoji emailovou adresu na internetových stránkách www.verner.cz a poté už Vám ty nejdůležitější novinky budou chodit přímo na Váš mail.


Věříme, že Vám tyto nové služby přinesou nejen více informací o novinkách, ale třeba i zajímavé rady a tipy týkající se vytápění.

Tomáš Šimek
marketingové oddělení VERNER a.s.
simek@verner.cz     www.verner.cz

  Copyright © Automatické vytápění, esel – 2008 | O magazínu | Webdesign: Loužecký.cz