Pokroková technologie vytápění v nejvyšší kvalitě – přední rakouský výrobce GUNTAMATIC se může ohlédnout na působivý vývoj trhu. Postavení na trhu v 18 evropských zemích s více než 120 obchodními a servisními zastoupeními bylo možné rok od roku dál rozšiřovat. Na rozdíl od trendu vyrábět „rakouské kotle na biomasu“ v zemích s levnou pracovní silou, sází i nadále GUNTAMATIC na rozvoj výroby v Rakousku a disponuje nyní jedním z nejmodernějších výrobních závodů světa - s plně automatickým logistickým centrem a hodnotnými a férovými pracovišti.

Tento vývoj prospívá v první řadě topenářům a koncovým zákazníkům firmy GUNTAMATIC: společnost mohla u svých výrobků rok od roku dále zlepšovat poměr cena-výkon a snižovat na minimum náklady na případné slabiny výrobků. 

„Nároky na co nejlepší kvalitu a technologii ovlivňují všechny oblasti naší společnosti“, říká Günther Huemer, ředitel firmy GUNTAMATIC. „Kdo se dnes rozhodne pro kotel GUNTAMATIC, rozhodne se pro TOP-výrobek s nejlepším poměrem cena-výkon a zárukou spokojenosti.“ GUNTAMATIC přitom upouští od drahých servisních smluv a nepřiměřených cen náhradních dílů a může tak v bodě „levné provozní náklady“ udávat svými kvalitními výrobky měřítko.

 


Copyright © Automatické vytápění, esel – 2008 | O magazínu | Webdesign: Loužecký.cz