GUNTAMATIC – prémiový výrobce kotlů na spalování štěpky, kusového dřeva, rostlinných paliv a pelet – nabízí svým zákazníkům kvalitní technologii s klesajícími náklady, energeticky úspornou a s nejvyšším stupněm inovace. V uplynulých 10 letech získala společnost přes 15 cen za inovaci, z toho pětkrát žádanou cenu „Energie Genie“! Firma GUNTAMATIC popohání již přes 50 let vývoj energetické účinnosti, kvality a bezpečnosti pod vysokým tlakem dopředu.

Vytápění štěpkou určující směr
„Již dnes nabízí GUNTAMATIC pokrokovou technologii spalování – mimo jiných kotel na spalování štěpky POWERCHIP s klesajícími náklady, energeticky úsporný a ekologický“, říká ředitel Günther Huemer. „S jedinečnou průmyslovou technologií kaskádového roštu dokážeme především pro zemědělce generovat flexibilitu při volbě paliva, která tu ještě nebyla. Kotel Powerchip spaluje vysoce účinně vedle štěpky také ozdobnici (Miscanthus), rychlerostoucí dřeviny, pelety nebo rostlinné palivo jako kukuřičná vřetena a energetické obilí.“ Navíc technologie kaskádového roštu umožňuje přesným regulováním velikosti ohniště a výkonu kotle optimální přizpůsobení výkonu potřebě tepla. Také doprava paliva s rozhrnovačem představuje vývoj určující směr: díky nízkému příkonu pohonu a vysoce účinné a robustní převodovce s čelním soukolím pracuje maximálně úsporně a je extrémně stabilní s točivým momentem přes 1200 Nm.

GUNTAMATIC se považuje za budoucího partnera zemědělců! Vedle kotlů na spalování štěpky s kaskádovým roštem firmy GUNTAMATIC jsou přesvědčivé i jedinečné kotle z ušlechtilé oceli na zplynování dřeva BMK. Nízkoteplotním kotlem na pelety určuje GUNTAMATIC měřítka a ručí za první sériový kotel na spalování energetického obilí.


 Copyright © Automatické vytápění, esel – 2008 | O magazínu | Webdesign: Loužecký.cz