VIII. - ESEL a ZELENÁ ÚSPORÁM – První žádost o dotaci na KOTEL NA BIOMASU podána!

29.06.2009 | Libor Směja, ESEL TECHNOLOGIES s.r.o. | Pohled odborníků | Téma: Dotace na automatické kotle

Vážení čtenáři,
dne 25. 6. 2009 naše společnost ESEL TECHNOLOGIES www.estech.cz  podala první žádost o dotaci z programu ZELENÁ ÚSPORÁM na KOTEL NA BIOMASU.

Tato žádost byla podána na zakázku REALIZOVANOU dne 9.6-10. 6. 2009. Jednalo se zde o nahrazení kotle Variant 27kW na uhlí, automatickým kotlem na pelety - GUNTAMATIC BIOSTAR 15kW.

Již den poté, tj. 26. 6. 2009, jsme získali informaci, že naše ŽÁDOST O DOTACI je po formální stránce naprosto v pořádku a byla postoupena dále k vyřízení na SFŽP. V této souvislosti Vás informujeme, že v nejbližších dnech, Vám na stránkách webu www.DotaceNaKotel.cz, přineseme kompletní informace o průběhu vyřizovaní této žádosti i s obrázkovými přílohami jednotlivých dokumentů, které jsme s žádostí podali.
Tyto dokumenty zde budou v naskenované podobě, tak jak jsme je předali do pobočky ČESKÉ SPOŘITELNY, která tyto žádosti pro naši společnost ESEL TECHNOLOGIES a naše zákazníky vyřizuje.

Doufáme, že Vám tyto dokumenty pomohou k tomu, abyste i vy zjistili, že díky naší společnosti ESEL TECHNOLOGIES je pro Vás vyřízení dotace jednoduchou záležitostí a není nutno ji již odkládat.

S námi získáte dotaci na tyto KOTLE NA BIOMASU zařazené v programu ZELENÁ ÚSPORÁM :
GUNTAMATIC  www.guntamatic.cz
BENEKOV  www.esbeko.cz
LICOTHERM  www.licotherm.cz
PONAST  www.espoko.cz
VERNER  www.esveko.cz
 Copyright © Automatické vytápění, esel – 2008 | O magazínu | Webdesign: Loužecký.cz