Vychází první číslo tištěného časopisu AUTOMATICKÉ VYTÁPĚNÍ

13.10.2010 | Pavel Loužecký, Automatické vytápění | Pohled redakce | Téma: O magazínu Automatické vytápění

Vážení čtenáři,

vzhledem k vašemu velkému zájmu o internetový magazín AUTOMATICKÉ VYTÁPĚNÍ www.avytapeni.cz , který byl spuštěn do provozu v dubnu 2009, jsme se rozhodli začít vydávat i jeho tištěnou verzi pro ty z vás, kteří buď nepracují s internetem, nebo kteří jsou zvyklí mít informace vytištěné na papíře.

V tištěné podobě magazínu AUTOMATICKÉ VYTÁPĚNÍ sice nenajdete všechny materiály, které jsou k mání na internetu, ale zato vám zde budeme přednostně nabízet ty nejzajímavější a nejčtenější články, rozhovory a reportáže, které jsou již prověřené čtenářským zájmem právě v internetové verzi.

Tento magazín je koncipován tak, aby byl takříkajíc „nadčasový“, tzn. že informace, které v něm najdete, nepodlehnou zubu času tak rychle, jako v ostatních časopisech. Náklad magazínu AUTOMATICKÉ VYTÁPĚNÍ je na časopisecké poměry gigantický a jeho distribuce bude probíhat dlouhodobě prostřednictvím celé řady forem, počínaje rozdáváním na výstavách a veletrzích po celé České republice i na Slovensku, přes Dny otevřených dveří, nejrůznější prezentační a prodejní akce, až po osobní distribuci jak stávajícím, tak i všem budoucím zákazníkům firmy ESEL TECHNOLOGIES s.r.o.

Naším cílem je, abyste v něm postupně nacházeli rozhovory a fotoreportáže i z vašich vlastních automatických kotelen. Právě tyto materiály totiž s našimi klienty pravidelně pořizujeme, poté publikujeme na internetu a nyní nově vycházejí i v podobě časopisu.
Velmi dobře si totiž uvědomujeme fakt, že osobní doporučení spokojeného zákazníka má cenu zlata a že je nenahraditelné jakýmikoli jinými reklamními, inzertními či marketingovými prostředky.

Klienti firmy ESEL TECHNOLOGIES s.r.o. již mnohokrát přesvědčivě dokázali, že jsou právem hrdí na své automatické kotle a že se nebojí svoji domácí kotelnu ukázat veřejnosti. Hlavně však jsou ochotni poskytnout dalším zájemcům o informace své osobní zkušenosti, které získali s automatickým vytápěním, čehož si ceníme nejvíce.
Především pro budoucí zákazníky se stávají tyto kontaktní rozhovory jedním z klíčových důvodů pro koupi některého z námi nabízených automatických kotlů značek GUNTAMATIC, BENEKOV, PONAST, VERNER a LICOTHERM, které naše firma nejen prodává a kompletně instaluje, ale také zajišťuje jejich servis a dodává do nich kvalitní palivo ve formě dřevěných pelet.

Věřím, že se vám bude magazín AUTOMATICKÉ VYTÁPĚNÍ líbit.
 
Pavel Loužecký
šéfredaktor magazínu
AUTOMATICKÉ VYTÁPĚNÍ


Časopis v elektronické verzi (ve formátu pdf)  ke stažení ZDE.
Máte-li zájem o zaslání tištěného časopisu poštou, napište nám na e-mail  info@esel.cz

 Copyright © Automatické vytápění, esel – 2008 | O magazínu | Webdesign: Loužecký.cz