Připravujeme ke spuštění nový internetový magazín AUTOMATICKÉ VYTÁPĚNÍ

05.06.2009 | Libor Směja, ESEL TECHNOLOGIES s.r.o. | O magazínu | Téma: O magazínu Automatické vytápění

Vážení zákazníci, vážení podnikatelé a odborníci v oboru automatického vytápění!

 

Společnost esel technologies s.r.o. se již několik let snaží o to, aby se automatické vytápění stalo jednou z důležitých součástí života naší společnosti, a v neposlední řadě také o to, aby široká veřejnost měla co nejvíce kvalitních a směrodatných informací o všem, co se v něm odehrává.

 

Proto není náhodou, že v těchto dnech připravujeme ke spuštění nový internetový magazín AUTOMATICKÉ VYTÁPĚNÍ, který bych vám tímto rád představil a zároveň nabídl celou řadu možností, jak byste mohli díky němu pomoci nejen našemu společnému oboru (automatické vytápění),  ale možná také i svým podnikatelským, odborným či osobním záměrům z hlediska prezentace, reklamy a mediální podpory vašich aktivit a zájmů.

 

Přestože téma „automatické vytápění“ vyvolá na první pohled v mnoha lidech dojem vysoké odbornosti a zdánlivé „nezáživnosti“, pro internetový magazín AUTOMATICKÉ VYTÁPĚNÍ je a navždy zůstane hlavní cílovou skupinou nejširší veřejnost, tj. stávající i budoucí uživatelé a majitelé automatických kotlů, zákazníci od jednotlivců, přes podnikatele až po obce a nejrůznější instituce.

 

Chceme v našem magazínu jasně a přehledně třídit informace podle jednotlivých úhlů pohledů na oblast automatického vytápění, kterými jsou pohledy na věc očima VEŘEJNOSTI, ODBORNÍKŮ, PODNIKATELŮ a REDAKCE.

 

Již toto členění samo o sobě napovídá, že internetový magazín AUTOMATICKÉ VYTÁPĚNÍ není a ani nesmí být obchodním či marketingovým nástrojem jedné firmy za účelem ovlivňování veřejnosti.

Z pozice vydavatele chceme dát v magazínu co nejširší prostor všem, kteří mají k automatickému vytápění co říci, napsat a ukázat, kteří mají co nabídnout, s čím se pochlubit, co prezentovat, ale hlavně chceme nabídnout našim zákazníkům, aby se díky němu mohli snadno orientovat ve světě automatického vytápění, kotlů, zařízení, paliva a všeho ostatního, co s tím souvisí.

 

Chtěli bychom jim nabídnout magazín čtivý, zajímavý, plný fotografií a především důležitých informací, sloužících pro jejich rozhled a snadnější možnost výběru.

 

Již dnes se můžete podívat na TESTOVACÍ VERZI magazínu AUTOMATICKÉ VYTÁPĚNÍ na internetové adrese:  www.avytapeni.cz.

Upozorňuji vás, že prozatím magazín obsahuje většinu příspěvků z autorské dílny firmy esel technologies s.r.o., abychom vám mohli na konkrétních příkladech ukázat, jak si představujeme formu a obsah budoucího magazínu.

 

Rádi bychom vás proto požádali o spolupráci na rozšíření a doplnění obsahu magazínu o další úhly pohledu na automatické vytápění, tj. o zaslání autorských článků dalších výrobců automatických kotlů, poskytovatelů služeb, jakož i o FOTOREPORTÁŽE spokojených zákazníků, kteří již mají doma nainstalovaný automatický kotel a rádi by se nyní se svojí kotelnou veřejně pochlubili. Právě pro tento účel je v magazínu připravena rubrika FOTOREPORTÁŽE.


Další důležitou rubrikou pro veřejnost se nesporně stane rubrika PORADÍME VÁM, ve které budou naši vybraní odborníci odpovídat na otázky týkající se automatických kotlů, kotelen, paliva a dalších témat, která veřejnost zajímají, včetně momentálně aktuálních STÁTNÍCH DOTACÍ.

 

Rubrika KATALOGY slouží k detailnímu přehledu autorů, kteří do magazínu přispívají, automatických kotlů, dostupných na našem trhu a také firem a živnostníků, kteří zajišťují instalaci a servis automatických kotlů.

Do všech těchto KATALOGŮ můžete sami bezplatně registrovat své výrobky a služby.


V testovací fázi je katalog naplněn pouze náhodně vybranými daty.

Pokud v nich najdete nějaké nedostatky, které se týkají vaší firmy nebo vašich výrobků, obraťte se, prosím, přímo na redakci magazínu, která je na vaši žádost neprodleně opraví.

 

A samozřejmě nesmějí chybět ani OHLASY na jednotlivé články, díky nimž budou moci podnikatelé získávat zpětnou vazbu od veřejnosti.

 

Jakékoli dotazy směrujte e-mailem na adresu:  redakce@avytapeni.cz  

nebo přímo šéfredaktorovi magazínu Pavlu Loužeckému na e-mail sefredaktor@avytapeni.cz.

 

Po naplnění magazínu dalšími články od vás bude posléze spuštěn i reklamní systém, který vám nabídne možnost placené internetové reklamy. 

 

Předpokládané spuštění magazínu AUTOMATICKÉ VYTÁPĚNÍ www.avytapeni.cz do plného provozu pro veřejnost by mělo být 1.7.2009.  

 

Děkuji předem za vaši pozornost i za váš zájem.

 

S přáním krásného dne

 

Libor Směja

jednatel společnosti

esel technologies s.r.o.

smeja@esel.cz

www.estech.cz

 

Kostelec nad Černými lesy, 5.6.2009
 

Další články v této rubrice:Copyright © Automatické vytápění, esel – 2008 | O magazínu | Webdesign: Loužecký.cz